top of page

Hakkımızda

Cosa Nostra, herkese ilham veren, unutulmaz deneyimler yaratma tutkusuna sahip, deneyimli uzmanlardan oluşur. Başarılı etkinlik organizatörlerini ve sektördeki en yaratıcı zihinleri bir araya getiren ekibimiz konsept aşamasından etkinliğin gerçekleştirilmesine kadar kadar her Küçük İşletme projesinin üstesinden gelebiliyor.

2000 yılından beri farklı alanlardan birçok müşteriyle çalıştık ve her birinin özel ihtiyaçlarına ve arzularına göre bir etkinlik tasarladık. İnsanlarla ilgilenmeyi seviyoruz ve hayallerinizdeki etkinliği başarıyla hayata geçiriyoruz.

İletişime Geçin

Ekibimiz

Hayalperestler. İş Bitiriciler. Yaratıcılar.

Farklı özgeçmişlere sahip uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz, Cosa Nostra olarak faaliyetlerimizin bel kemiğini oluşturuyor. Fikirleri ve yaratıcılıklarıyla başarımızda önemli rol oynuyorlar. Ekibimizin harika üyelerini yakından tanımak için okumaya devam edin.

Young Businessman

M. Çelik

Etkinlik Koordinatörü

M. Çelik etkinlik organizasyonu alanına son derece deneyimlidir ve iş bitene kadar dur durak bilmeden çalışır. Bünyemizde Etkinlik Koordinatörü olarak çalışan bu güvenilir isim etkinliklerdeki her ihtiyacınızı karşılamaya daima hazırdır.

İletişime Geçin
Male Portrait

D. Güner

Yaratıcı Operasyonlar Müdürü

Bünyemizde Yaratıcı Operasyonlar Müdürü olarak çalışan ve etkinlik organizasyonu alanında büyük deneyime sahip, özverili D. Güner bu alanda uzmandır ve birlikte çalıştığımız en yetenekli ve yaratıcı isimlerden biridir.

İletişime Geçin
Happy Young Man

S. Yılmaz

Prodüksiyon Müdürü

Tasarım ve estetik denildi mi üstüne tanınmayan bir isim olan S. Yılmaz mükemmel bir etkinlik planlamak için her adımda size rehberlik eder. Ondan daha iyi bir Prodüksiyon Müdürü bulamazdık.

İletişime Geçin
bottom of page